Kochani Ministranci, Lektorzy, Ceremoniarze, Animatorzy!

Zgodnie z zapowiedzią rozsyłaną do duszpasterzy i parafii, Duszpasterstwo Służby Liturgicznej naszej Archidiecezji oraz Wyższe Seminarium Duchowne „Hosianum”, planowało podsumować poprzedni rok formacji Służby Liturgicznej i rozpocząć nową edycję KURSÓW LITURGICZNYCH 24 października 2020 r.  podczas Mszy świętej w konkatedrze św. Jakuba w Olsztynie.

Ze względu na dynamiczną sytuację epidemiczną oraz fakt, iż Olsztyn jest w czerwonej strefie, po konsultacji z J.E. Ks. Abp. J. Górzyńskim, ODWOŁUJEMY SPOTKANIE planowane na 24 października.

 

Mamy nadzieję, że uda nam się bezpiecznie spotkać jeszcze przed Adwentem, aby podczas Mszy pobłogosławić lektorów i ceremoniarzy z poprzedniego roku formacji i oficjalnie rozpocząć nowe Kursy.

W najbliższym czasie przekażemy pomysł na to, aby formować się w jakimś stopniu zdalnie i nie stracić Waszego entuzjazmu zapału.

Staramy się wszelkie informacje zamieszczać na stronie duszpasterstwa: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz na fanpage’u Duszpasterstwa na facebooku.

 

Bardzo proszę o przekazanie tej informacji wszystkim zainteresowanym. Bardzo dziękuję również za życzliwą współpracę!

 

ks. Wojciech Kotowicz
Archidiecezjalny Duszpasterz Służby Liturgicznej